Zabi – producent, który śmiało patrzy w przyszłość

To, co raz wprawione w ruch, tak łatwo się nie zatrzyma – to prawda, którą można odnieść do wielu dziedzin życia i odczytywać ją także w sensie przenośnym. Ma jednak swoje korzenie w prostym prawie fizyki, które jest dobrze znane każdemu użytkownikowi kół i kółek. Dlatego bardzo trafnym zabiegiem jest opisanie właśnie takimi słowami historii firmy, która zarabia na wypuszczaniu w świat niezmordowanie obracających się kół i kółeczek.

Historia Zabi kołem się toczy – i to niejednym

1990 rok – to data, która otwiera historię firmy. Wówczas w niedużej polskiej miejscowości pewien ślusarz rozpoczął jednoosobową działalność gospodarczą. Ten pierwszy krok był jak kamyczek, który jest bezpośrednią przyczyną lawiny – bo przez kolejne lata działalność prowadzona na niedużą skalę zaczęła się rozrastać. W 2001 roku Zabi stało się spółką i wciąż szukało nowych szans na dalszy rozwój. W tym pomogła oczywiście lawina klientów, którzy zaczęli rozpoznawać koła i kółka oferowane przez markę Zabi – i zaczęli wiązać ten znak firmowy z produktami bardzo dobrej jakości. Przez te lata oferowany asortyment oczywiście rozwinął się. Obecnie Zabi proponuje koła i zestawy kołowe, części i akcesoria do rozmaitych kół, rolki oraz elementy pozwalające konstruować, naprawiać albo modernizować bramy przesuwne. Każda z tych kategorii nieustannie się rozrasta, a klienci znajdą w nich modele o rozmaitych parametrach technicznych, sporządzone z różnych dostępnych tworzyw. Powstał szeroki wachlarz możliwości – a to z kolei sprawia, że firma ma podstawy, by liczyć na zainteresowanie kolejnych rzesz klientów. Robi to zresztą śmiało, nie obawiając się sięgania poza polityczne granice. Koła, kółka, rolki i inne części produkowane przez Zabi, trafiają nie tylko do różnych zakątków Polski, ale też do Niemiec, Czech, Słowacji czy na Litwę. Fakt, że produkty polskiej marki znajdują aprobatę wśród tak różnych odbiorców, wiele mówi o tym, jak skuteczne są wysiłki tego producenta.

Wiele znaczy tu także zaangażowanie spółki w poszukiwanie tego, co byłoby w stanie uatrakcyjnić ofertę, ulepszyć tworzone modele. Nawet dobrze znane wyroby są nieustannie udoskonalane, ponieważ na bieżąco dokonywane są innowacje w zakresie samej produkcji. Poza tym, poszerzanie asortymentu bywa także konsekwencją zaangażowania samych klientów. Mogą oni bowiem odpowiedzieć na zachętę firmy i przedstawić swoje indywidualne potrzeby. Składając takie zamówienie, można zainspirować producenta do włączenia konkretnego rozwiązania do pełnej, stałej oferty. A ta, jak można się łatwo przekonać, jest już naprawdę imponująca – i przejrzyście uporządkowana. Warto dodać, że Zabi już jakiś czas temu poszerzyło swoje usługi o regenerację kół – a tym sposobem może skutecznie zatrzymać przy sobie konsumentów wiernych kołom z poliuretanu.

Firma Zabi prosperuje z powodzeniem od wielu lat – a dzięki niegasnącemu zainteresowaniu stałych klientów i dzięki temu, że w jej wirtualne progi przybywają nowi konsumenci, liczy że jej historia bez przeszkód potoczy się dalej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>